Řidiči sk. C+E, kontejnerová doprava s hydraulickou rukou (Kolín)

TROJEK, s. r. o. nabízí v Kolíně volnou pracovní pozici "Řidiči sk. C+E, kontejnerová doprava s hydraulickou rukou". Nástupní mzda je od 250 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Řidiči sk. C+E, kontejnerová doprava s hydraulickou rukou
Obor(y):
Doprava
Obec:
Kolín
Mzda:
od 250 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
TROJEK, s. r. o. - provoz Kolín
K Dílnám 584
28002

Další informace o volném místu

První kontakt:
Karban Robert, tel.: 731 533 968, 7 - 14 hod
e-mail: karban@trojek.cz
osobně: K Dílnám 584, Kolín Po - Pá 7 - 14 hod, případně dohodnout telefonicky.

Náplň práce:
Řízení kontejnerové soupravy s hydraulickou rukou.

Požadavky:
Řidičské oprávnění sk. C+E, praxi s jízdní soupravou (kontejnerovou) výhodou, strojnický průkaz (nakladače) výhodou, flexibilitu, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, výpis z trestního rejstříku.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky.

Pracovní doba:
cca 6:30 - 15:00 hod.

Kontakt na zaměstnavatele

Robert Karban
telefon: 731 533 968
email: karban@trojek.cz

Kolín
28002

Poslední změna: před 2 týdny