Řidiči vysokozdvižného vozíku - manipulanti na lakovně (Kolín)

LAKOL s.r.o. nabízí v Kolíně volnou pracovní pozici "Řidiči vysokozdvižného vozíku - manipulanti na lakovně". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Řidiči vysokozdvižného vozíku - manipulanti na lakovně
Obor(y):
Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Kolín
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
LAKOL s.r.o.
Havlíčkova 949
28002

Další informace o volném místu

První kontakt:
Škarková Ivana, tel.: 777 691 086, 7 - 13 hod
e-mail: skarkova@lakol.cz
osobní: Havlíčkova 949, Kolín

Náplň práce:
Práce ve skladu, manipulace s díly, jednoduchá administrativa, pomocný dělník/dělnice.

Požadavky:
Osvědčení na VZV, praxe ve skladu, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, vstřícnost.

Pracovní doba:
6 - 14 hod a 14 - 22 hod.

Zaměsntanecké výhody:
Dotované stravování, motivační prémie, prémie za 100% docházku.

Kontakt na zaměstnavatele

Ivana Škarková
telefon: 777 691 086
email: skarkova@lakol.cz

Kolín
28002

Poslední změna: před 2 týdny