Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři (Český Brod)

Pridaj Group s.r.o. nabízí v obci Český Brod volnou pracovní pozici "Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby
Obec:
Český Brod
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Pridaj Group s.r.o. - Český Brod
nám. Arnošta z Pardubic 317

Další informace o volném místu

První kontakt:
Sztefek Radek, tel.: 777 415 121,
e-mail: sztefek.r@gmail.com .
Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 777 415 121 (životopis s sebou) nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: sztefek.r@gmail.com.

Náplň práce:
Práce v kuchyni, studená kuchyně, teplá kuchyně a výdej pokrmů.

Požadavky:
Nutný dobrý zdravotní stav, zodpovědnost.

Nutné pracovní vycestování do jiných měst Středočeského kraje (po zkušební době, hradí firma).

Kontakt na zaměstnavatele

Radek Sztefek
telefon: 777 415 121
email: sztefek.r@gmail.com

Pridaj Group s.r.o.
Český Brod
28201

Poslední změna: před 8 měsíci