Pizzař/ka (Kolín)

TURBO PIZZA, s.r.o. nabízí v Kolíně volnou pracovní pozici "Pizzař/ka". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pizzař/ka
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby
Obec:
Kolín
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
TURBO PIZZA, s.r.o. Kolín, Rubešova
Rubešova 61
28002

Další informace o volném místu

První kontakt:
Ditrich Viktor, tel.: 778 433 353
e-mail: kolin@turbopizza.cz

Do oblíbené pobočky v Kolíně přijmeme do svých řad nové pizzaře.

Náplň práce:
Výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým kolektivem, jedná se o otevřenou kuchyň.

Požadujeme:
Chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou (zaučíme), výpis z trestního rejstříku, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, vlastní seberealizaci a chuť kariérně růst.

Nabízíme:
Nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy

Kontakt na zaměstnavatele

Viktor Ditrich
telefon: 778 433 353
email: kolin@turbopizza.cz

Kolín
28002

Poslední změna: před 7 měsíci