Pracovník/pracovnice v sociálních službách (Kolín)

SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o. nabízí v Kolíně volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice v sociálních službách". Nástupní mzda je 22 000 – 26 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice v sociálních službách
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Kolín
Mzda:
22 000 – 26 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o. - Kolín
Smetanova 1000
28002

Další informace o volném místu

První kontakt:
Trnová Libuše, tel.: 602 405 634, Po - Pá 8 - 10 hod,
e-mail: stanicni2.kolin@senecura.cz
osobně: SeneCura SeniorCentrum Kolín, Smetanova 1000, úterý 9 - 10 hod.

Náplň práce:
Přímá péče o seniory - pomoc s hygienou, stravováním a při běžných denních aktivitách, záznamy do PC.

Pracovní doba:
Dvanáctihodinové směny 7 - 19 hod a 19 - 7 hod.

Požadavky:
Empatie, spolehlivost, ochotu pracovat a učit se, kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, praxe výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
Nové prostředí, odměny za směnnost, poukázky Flexi Pass, firemní stravování.

Kontakt na zaměstnavatele

Libuše Trnová
telefon: 602 405 634
email: stanicni2.kolin@senecura.cz

Kolín
28002

Poslední změna: před 8 měsíci