Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Ovčáry)

Lear Corporation Czech Republic s.r.o. nabízí v obci Ovčáry volnou pracovní pozici "Skladníci, obsluha manipulačních vozíků". Nástupní mzda je od 20 750 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Obor(y):
Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Ovčáry
Mzda:
od 20 750 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Lear Corporation Czech Republic s.r.o. - Průmyslová zóna Ovčáry
28002

Další informace o volném místu

První kontakt:
e-mail: srecinska@lear.com,
osobně: v místě výkonu práce Průmyslová zóna Ovčáry, Po - Pá 9 - 13 hod.

Náplň práce:
Zodpovědnost za nepřetržitý tok materiálu ze skladu k výrobním linkám.
Práce ve dvou a třísměnném provozu.

Požadavky:
Manuální zručnost, fyzická zdatnost.

Zaměstnanecké výhody:
Dotované stravování, příspěvek na dopravu, lékařská péče v areálu, fyzioterapeutická péče v areálu, volno-časové benefity.

Kontakt na zaměstnavatele

Simona Řečinská
telefon: 321 801 202
email: srecinska@lear.com

Ovčáry
28002

Poslední změna: před 8 měsíci