Technici údržby - Kolín (Kolín)

SPEL Manufacturing s.r.o. nabízí v Kolíně volnou pracovní pozici "Technici údržby - Kolín". Nástupní mzda je 26 000 – 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technici údržby - Kolín
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kolín
Mzda:
26 000 – 28 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
SPEL Manufacturing s.r.o.
Třídvorská 1371
28002

Další informace o volném místu

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051, Po - Pá 9 - 15 hod
e-mail: kariera@spel.cz
osobně: Po - Pá 9 - 15 hod.

Smlouva na 1 rok s možností prodloužení.

Náplň práce:
Pravidelná údržba ručního nářadí, nástrojů pro lisování kontaktů a zařízení ve výrobě
Opravy zařízení, výměny opotřebovaných dílů (pneumatika, mechanika a elektrika)
Opravy menšího charakteru na výrobních halách ( elektro, montáž regálů, nástěnky apod.)
Spolupráce s technology na výrobních procesech.

Co požadujeme:
SOU/SŠ, obor elektro výhodou ( dle vyhlášky NV 194/2022 )
Manuální zručnost
Uživatelskou znalost na PC (Word, Excel)
Pracovitost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
Možnost uplatnění pro čerstvé absolventy.

Co můžeme nabídnout:
Zaškolení na pracovní pozici
Zaměstnání s dlouhou perspektivou a jistotou
Pracovní pozici na hlavní pracovní poměr ve dvou směnném provozu (ranní, odpolední)
Pravidelný měsíční příjem a možnost dalších prémií
Stravenkový paušál
Bonus ve formě 13. platu
Firemní oblečení.

Kontakt na zaměstnavatele

Dagmar Krejčíková
telefon: 321 579 051
email: kariera@spel.cz

Kolín
28002

Poslední změna: před 2 týdny